Uspješna humanitarna akcija vrtića u suradnji s Udrugom Veliko srce malom srcu

U sklopu obilježavanja Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, Dječji vrtić Popovača je u suradnji s Udrugom Veliko srce malom srcu organizirao humanitarnu akciju postavljenom izložbom kruha i kolača. Mnogi roditelji i djeca našeg vrtića odazvali su se humanitarnoj akciji pečenjem kruha i kolača, te dolaskom na izložbu. Akcija je uspješno provedena 15. listopada 2018. u centru Popovače. U humanitarnu akciju se uključio i gradonačelnik Grada Popovače g. Josip Mišković sa suradnicima kao i mnogi građani.

Naime, ovo je druga humanitarna akcija koju je vrtić proveo u suradnji s Udrugom Veliko srce malom srcu. Zahvaljujući odazivu roditelja i djece vrtić je sakupio mnoštvo igračaka i slikovnica u travnju ove godine, te sve darovao Odjelu za pedijatriju KBC-a Sestre milosrdnice. Ovog puta sakupljenim donacijama planira se kupiti potrebit likovni materijal, igračke i  društvene igre za Odjel pedijatrije KBC-a gdje se liječe djeca s prirođenim srčanim greškama i drugim bolestima srca pod vodstvom dr. Hrvoja Kniewalda.