“Slonići” na Projektnom danu OŠ Zorke Sever

Osnovna škola Zorke Sever Popovača provela je Projektni dan. Učenici i učitelji ovaj su dan proveli sudjelovanjem u raznim prigodnim radionicama, uređenju okoliša, ali i organizacijom programa u sklopu kojeg je bilo riječi o otpadu, radu Učeničke zadruge te projektu „Go greener“.

Kako je istaknula ravnateljica Zvjezdana Martinec, ovaj dan važan je za stjecanje statusa „Eko škola“ te dobivanje „Zelene zastave“. Škola provodi i Erasmus+ eTwinning projekt „Go greener“ te to uspješno povezuju, s obzirom da je zajednički cilj čuvanje planete.

Polaznici starije skupine “Slonići” podržali su ovaj projekt te okupljenima izrecitirali Eko parole i Eko himnu dječjeg vrtića, a sudjelovali su i na izložbi svojim uradcima u kojima su pokazali kako reciklirati i od staroga učiniti novo. Svi polaznici Dječjeg vrtića Popovača sudjeluju u Eko projektima-od najranije dobi spoznaje se važnost čistog i urednog okoliša i aktivno radi na očuvanju planete!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *