“Pravi prijatelj” u Domu kulture Popovača

Djeca vrtićkih skupina uputila su se u Dom kulture kako bi pogledala predstavu „Pravi prijatelj“ Produkcije Z.

Dječak Marko želi za prijatelja neku poznatu osobu. Mudra vila ga odvede u Bajkosvijet, a Darko mu pravi društvo. Putem sretnu Pinokija, Mačka u čizmama, Petra Pana i druge likove iz bajki, ali nitko ne želi Marka za prijatelja. Darko pomaže Marku, savjetuje ga, pazi na njega i štiti ga. Na povratku iz Bajkosvijeta Marko shvati da mu je Darko pravi prijatelj. Kroz niz zanimljivih situacija djeca su prepoznala vrline pravog prijatelja.

Djeca su uživala u predstavi, zabavili su se plješćući u ritmu glazbe i smijući se Markovim i Darkovim dogodovštinama, no što je najvažnije- svako dijete imalo je svog pravog prijatelja kojeg su mogli primiti za ruku i uživati u šetnji na povratku do vrtića!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *