Početak programa predškole

S 1.listopadom u DV Popovača počinje provođenje verificiranog Programa predškole za svu djecu školske obveznike koja nisu obuhvaćena redovitim vrtićkim programom.

Program će se odvijati u tri skupine, od toga jedna u P.O.Voloder, a dvije u prostoru Osnovne škole Zorke Sever. Ove pedagoške godine ostvarena je vrlo bitna suradnja vrtića i škole, prilikom koje će polaznici skupina smještenih u Osnovnu školu Zorke Sever imati priliku upoznati prostor škole i ritam dana u školskoj ustanovi, a odgajateljica Mateja Mihinac upoznati će polaznike sa programom.

Tijekom predviđenog programa djeca će usvojiti osnovne pojmove o vremenskim i prostornim odnosima, razviti predčitalačke vještine, stvoriti radne navike i socijalizirati se u odgojnoj skupini.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *