Održan stručni aktiv u Popovači

   Dječji vrtić Popovača su 9. studenog 2018. posjetile djelatnice Dječjeg vrtića Kolibri iz Zagreba. Ravnateljica, pedagoginja i odgajateljice su obišle naš vrtić prije održavanja stručnog aktiva pod nazivom „Kultura vrtića kao bitna odrednica promjena“. Stručni aktiv održan je u prostoru gradske vijećnice.

     

     

     

     

Nakon stručnog dijela uslijedilo je druženje djelatnica dvaju vrtića obilaskom turističkih atrakcija Grada Popovače – Lonjskog polja i Vinarije Miklaužić na kojem nam se pridružio i gradonačelnik Josip Mišković. Ovaj susret bila je sjajna prilika za međusobnu razmjenu iskustava iz prakse dviju predškolskih ustanova. Naime, suradnja ova dva vrtića započeta je još 2014. godine kada je organiziran prvi takav oblik stručnog usavršavanja odgojno-obrazovnih djelatnica.