Humanitarna akcija darivanja djece

SAM_1164   U nastojanju da razveselimo djecu kojoj je svaka igračka radost njihovog djetinjstva, Dječji vrtić Popovača u suradnji s roditeljima i ove je godine uoči božićnih blagdana organizirao humanitarnu akciju „Igračka za prijatelja“. S ciljem razvijanja empatije i humanosti kod djece od najranije dobi, svako je dijete moglo odabrati jednu svoju igračku koju će darovati svom vršnjaku koje zasigurno ima manju mogućnost uživanja u igračkama. Novcem koji je Dječji vrtić prikupio na izložbi pekarskih proizvoda u listopadu, kupili smo različite slatkiše i grickalice, te složili bogate pakete iznenađenja za djecu naše općine. Djelatnici vrtića posjetili su i darivali djecu uoči blagdana sv. Nikole.